O nasJesteśmy Agencją z wieloletnim doświadczeniem w której skład wchodzą dobrze wykwalifikowani i kreatywni barmani o czym świadczyć mogą nasze dyplomy i certyfikaty z wielu kursów, szkoleń oraz konkursów.

To co wyróżnia nas z pośród innych to styl barmański Flair w jakim pracujemy, oraz pokazy barmańskie, które uatrakcyjniły już wiele imprez.

Zajmujemy się profesjonalną organizacją oraz obsługą wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych od strony barmańskiej, począwszy od przyjęć urodzinowych poprzez wesela i bale skończywszy na evantach firmowych i imprezach masowych.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, oraz na najwyższej jakości markowych produktach.

Poprzez kreatywność, pomysłowość i elastyczność jesteśmy w stanie zorganizować i obsłużyć każdego rodzaju imprezę a także uatrakcyjnić ją tak aby na długo zapadła w pamięci Państwa oraz Państwa Gości.

Dzięki umiejętnościom jakie posiadamy i  pogodnemu usposobieniu nasi goście odchodzą od baru w pełni usatysfcjonowani z przepysznymi cocktailami… i wracają po więcej!


Zaufali nam: