Pokazy barmańskie


Nasz pokaz barmański jest idealną atrakcją na wszelkiego rodzaju imprezy, uroczystości i wydarzenia których organizatorzy pragną zachwycić swych Gości w okazjonalny i zjawiskowy sposób.

To nic innego jak niezwykłe show, w wykonaniu barmanów, w skład którego wchodzą latające butelki i shakery, widowiskowe przyrządzanie kolorowych cocktaili, płonący bar i płonące butelki, efekty pirotechniczne a także wizualizacje świetlne oraz zabawa z gośćmi, a to wszystko w rytm odpowiednio dobranej muzyki. Pokaz odbywa się za specjalnie przygotowanym na tą okazję barem, który jest także elementem wizualnym całego show.

Po pokazie wykonanym przez barmanów następuje zabawa z publicznością w której widzowie mają możliwość „stania się barmanami” i spróbowania swoich sił za pokazowym barem. Towarzyszy temu świetna zabawa wszystkich gości a widzowie próbując swych sił za barem doświadczą niezapomnianych wrażeń.

Po tym wszystkim mamy dla Państwa jeszcze jedną atrakcję w postaci degustacji wykonanych przez nas przepysznych drinków.

Oferta zawiera:

  • Podświetlany bar pokazowy wraz z pełnym wyposażeniem w sprzęt barmański
  • Przepysznego drinka dla każdego z Gości
  • Oprawę muzyczną
  • Zabawę z publicznością
  • Niezapomniane wrażenia