Weeding Bar


Uroczystość weselna to z pewnością jedno z najważniejszych chwil w Państwa życiu. Obecność Barmans Flair Team  sprawi, że ta Chwila zapadnie jeszcze na dłużej w Państwa pamięci. Profesjonalna i efektowna praca barmanów w stylu Working Flair, przepyszne drinki , oraz atrakcje jakie jesteśmy w stanie zapewnić w Tym dniu przez długie lata będą wspominać wszyscy Państwa goście.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości profesjonalną oraz kompleksową organizacje i obsługę baru weselnego. Rozumiemy przez to zapewnienie szerokiego asortymentu mobilnych barów wraz z aranżacją oraz sprzętem barmańskim. Zawodowych barmanów pracujących w efektownym i nowoczesnym stylu. Szerokiego asortymentu szkła dopasowanego do różnego rodzaju drinków i cocktaili. Indywidualnego pakietu napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz egzotycznych owoców odpowiadającego skomponowanej wspólnie z Państwem karcie drinków.  Kolorowych, owocowych kostek lodu oraz lodu kruszonego i w kostkach a także wszelkiego rodzaju dodatków.

Dodatkową atrakcją tego szczególnego wydarzenia może być nasz pokaz barmański który z pewnością uatrakcyjni Państwa przyjęcie.