Event Bar


Każdego rodzaju impreza firmowa, impreza promocyjna lub targi powinny być odpowiedniego przygotowane i zawierać w swoim programie różnego rodzaju atrakcje. Barmans Flair Team poprzez swoją pracę oraz umiejętności  jest w stanie zapewnić Państwu jedną z takich atrakcji oraz sprawić, że każde wydarzenie będzie długo wspominane przez wszystkich w nim uczestniczących. Poprzez naszą kreatywność oraz elastyczność, dostosujemy się do Państwa potrzeb oraz sprawimy, że dane wydarzenie stanie się jedyne w swoim rodzaju.

Oferujemy:

Profesjonalną obsługę barmańska w nowoczesnym stylu Flair w wykonaniu młodych barmanów o pogodnym usposobieniu, którzy z miłą chęcią doradzą Państwu w wyborze kompozycji smakowej, a wykonanie nawet najbardziej wykwintnego cocktailu będzie wyzwaniem, któremu sprostamy z pasją.

Szeroki asortyment mobilnych barów wraz z ich aranżacją, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostosować się do różnego rodzaju wydarzeń. Możemy zaoferować bary począwszy od eleganckich i stylowych przez nowoczesne podświetlane, a dla najbardziej wymagających oryginalne bary hawajskie lub lodowe.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić niezapomnianą atrakcję w postaci efektownego pokazu barmańskiego, podczas którego barmani przedstawią sztukę barmańską w teatrze ognia i świateł laserowych, dymu i efektów fluorescencyjnych co w połączeniu z latającymi butelkami i sprzętem barmańskim, w rytm odpowiedniej muzyki dopasowanej do narastającego napięcia wprawi widzów w oszałamiający zachwyt który pozostanie w nich na długo po opadnięciu kurtyny.